Любов Іванівна (Южноукраїнськ)

Шановний Махмуд Мустафайович ! Я вражена Вашою увагою, чуйністю і добротою. У теперішній час це така рідкість. Щодня через Ваші руки проходить нескінченний потік пациєнтів, що у такому потоці людина не завжди може усіх запам’ятати. Та й для чого, життя не стоііть на місті. Однак з перших хвилин спілкування з Вами по телефону побачила людину з добрим серцем і безмежною душею. З якою чуйністю і людяністю Ви віднеслися до мене. Незважаючи на свій щільно розмічений операційний графік далеко на перед, Ви з покійною душею могли б відмовити мені, спираючись на закону чергу, у якій пациєнти чекають заздалегіть. Проте Ви – Махмуд Мустафайович, протягнули руку допомоги мені, можливо й в останні дні чи години мого життя.

Я для Вас зовсім незнайома людина, однак Ви, шановший Махмуд Мустафайович, віднеслися до мене як до найдорожчоіі, найріднішоіі людини. По приіізду мене зустріли, позачергово обслідували на КТ, відразу поклали у лікарню, окрема палата. Я побачила лише вершину айзберга, а скільки залишилося по за моєю увагою,сама операція і іііі ісход. Я тільки знаю, що такі операцііі складні і після них можуть залишитися ускладнення, інвалідність чи навіть смерть.

Дякуючи Вашому таланту, Божій іскоркі, яка існує у Вашому серці, дякуючи анастазіологу Юрію Вікторовичу, медсестричкам – зі мною цього несталося.
У силу Своіій зайнятості, і нескінченному потоці хворих,Ви, до того ж незабули і знайшли час щоб привітати нас з донькою зі святом. Я і дочка Софія щиро вдячні Вам !!!

Шановний Махмуд Мустафайович !, бережіть Себе, особливо у ті зараз тривожні дні, Ви нам усім потрібні !!! Хай Всевишній завжди буде з Вами і Вашою сім’єю.

З безмежною вдячністю Ваша пациєнтка