Лікування варикозу за допомогою ЕК 300 М

Опис методики

Незважаючи на те, якими високими досягненнями в лікуванні та діагностиці варикозу може похвалитися сучасна медицина, дане захворювання залишається актуальною проблемою. Але інститутом “Стармедіа” був розроблений прилад, здатний допомогти хворим, що страждають варикозом, який функціонує за новітньою методикою. У чому ж її суть? І наскільки вона ефективна?

Лікування варикозу ендовенозним біозварюванням є гідною альтернативою традиційним методам. Головні переваги цього способу – відсутність ризиків і те, що відпадає необхідність в наркозі. В основі даної методики лежить унікальна вітчизняна технологія зварювання живих біологічних тканин. Під впливом високочастотного модульованого струму, у пацієнта закриваються, і після цього склерозуються (рубцюються) варикозно розширені вени, які в подальшому розсмоктуються.

Складається пристрій для ендовенозного зварювання розширених вен з наступних складових:

  • ЄК 300М. Генератор має мікропроцесорний блок управління, що забезпечує виконання різних режимів.
  • зварювальний ендовенозний інструмент.

Сам же процес абляції є досить простим. Між полюсами робочої частини приладу через венозну стінку пропускається струм. Внаслідок чого відбувається дегідратація і денатурація її внутрішньої стінки. Потім настає спазм і оклюзія.

Длительность рабочего цикла сварки составляет всего 5-12 секунд. Затем нагревается венозная стенка до температуры 550-800С. Исходная температура достигается довольно быстро (через 5-7 секунд), так как тепло распространяется не глубже 2 мм.

Тривалість робочого циклу зварювання становить всього 5-12 секунд. Потім нагрівається венозна стінка до температури 550-800С. Вихідна температура досягається досить швидко (через 5-7 секунд), так як тепло поширюється не глибше 2 мм.

Хід операції

Ми проводимо ендовенозне зварювання згідно традиційній методиці термальної абляції. Спочатку необхідно встановити інтрад’юсер, потім в сегмент просуваємо зварювальний інструмент. Розташовується дистальний полюс робочої частини у місця впадіння великої підшкірної вени (ВПВ) в стегнову вену. Потім виконується тумісцентна анестезія по ходу стовбура ВПВ і включається автоматичний робочий цикл.

Тим часом ми перекриваємо сегмент великої підшкірної вени біля устя. Після даної маніпуляції хірург посегментно зварює стовбур ВПВ. Після того, як ендовенозне біозварювання буде закінчене інструмент обережно виводиться з вени пацієнта.

Позитивні результати даного методу лікування стає помітним вже на другу добу. Діаметр ВПВ зменшується більше ніж в 2 рази. А через місяць розмір вени зменшується в діаметрі вже в 3 рази!

Додаткові переваги лікування варикозної хвороби за допомогою ЕК 300М:

  • після того, як була проведена місцева анестезія, порушення в функції активної ходьби, а також больові відчуття знакають.
  • так як глибина поширення тепла, а також нагрівання тканин мінімальні, ймовірність виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.
  • так як ми проводимо зварювання, використовуючи автоматичний алгоритм управління, суб’єктивні чинники на результат маніпуляції вплинути не можуть.
  • 80% пацієнтів, яким була зроблена операція даним методом змогли відчути поліпшення вже на другому місяці спостереження.

Не терпіть варикоз. Обирайте ендовенозне біозварювання. Даний метод є набагато кращим варіантом, ніж ті до яких Ви звикли. Він вітчизняний, а значить економічно вигідний. Але головна перевага-відсутність ускладнень, які можуть виникнути при лікуванні іншими способами. Наприклад, поява оніміння шкірі.